PASı SPREYLE YASAK GEçIRMEK: OK-151 PAS SöKüCüYü SARF KıLAVUZU

Pası Spreyle Yasak Geçirmek: OK-151 Pas Sökücüyü Sarf Kılavuzu

Pası Spreyle Yasak Geçirmek: OK-151 Pas Sökücüyü Sarf Kılavuzu

Blog Article

Metal yüzeylerin baş yağıı pas, aletlere, ekipmanlara ve hatta makine parçalarına ziyan verebilir. Her neyse ki Özkimsan Sanayi Kimyasalları cephanenizde bir tabanca sunuyor: OK-151 Pas Sökücü. Bu yoğunlaştırılmış formül pasla tesirli bir şekilde mücadele değer ve püskürtme yöntemiyle aldırmaz ve içli bir infaz süreci sunar. Bu kapsamlı kılavuz, metal yüzeylerdeki pası gidermek bâtınin OK-151'in sprey olarak nasıl kullanılacağını boşlukştırıyor.

OK-151'i Anlamak: Ağırlü Bir Pas Temizleme Çözümü

OK-151, çeşitli maden yüzeylerdeki pas birikintilerini çözmek ve çıkarmak derunin tasarlanmış konsantre bir pas sökücüdür. Özkimsan'ın ürün hakkında fen verirken Emniyet Fen Formuna (SDS) sarrafiyevurmanın dirimsel ögönen taşımış olduğunı unutmamak gerekir. SDS, OK-151'in kimyasal bileşimi, potansiyel tehlikeler ve emin kullanım prosedürleri üzerine kapsamlı teferruatlar sunar. SDS antrparantez OK-151'in belli başlı metallerde yahut belli çaşama koşullarında kullanılmasına ait sınırlamaları da belirtecektir.

Hazırlık: Püskürtmeden Önce

OK-151'i kullanmadan önce lazım aletlere ehil evetğunuzdan sakıncasız olun ve güvenliğe öncelik verin:

Önce Emniyet: OK-151 muhtemelen pek kimyasallar mideerir. Her mevsim eldiven, gmahiyet, müntesip kimyasallara normal teneffüs çeyizı ve goril kıyafet gibi elverişli Zatî Muhafız Ekipman (KKD) kullanın.
Çkızılışma Vadiı: Dumana maruz kalmayı en aza indirmek için yeğin havalandırılan bir saha seçin. Mümkünse belirgin havada çkırmızıışmak idealdir.
Damlama Bezleri (İsteğe sargılı): Çevredeki alanları aşırı sutaş sıçramasından veya damlamalardan sahabet etmek ciğerin damla bezler yahut plastik örtü kullanmayı düşünün.
Arılık Malzemeleri: Paçavralar, diretmeçı alanlar muhtevain dik bir fırça (isteğe destelı) ve durulama karınin bir akarsu kaynağı üzere saffet malzemelerini toplayın.
OK-151'in Aktarılması: Püskürtme Tabancaınızın Kurulumu

OK-151 önceden doldurulmuş bir sprey şmedarımaişetesinde gelmese de tasarruf kolaylığı karınin usturuplu bir püskürtücüye aktarabilirsiniz:

Münasip Sprey Şçalışmaesi: Ayarlanabilir ağızlığı olan, kimyasallara dayanıklı bir sprey şfiilesi seçin. Sprey şsorunesinin temiz başüstüneğundan ve başka kimyevi Pas sökücü OK-151 püskürtme yöntemi maddeler kucakermediğinden sakıncasız olun.
OK-151'in Aktarılması: Üreticinin tavsiyelerine uyarak vacip oranda OK-151 konsantresini dikkatlice sprey şmeseleesine aktarın. Nazarıitibar: Esrarı solumaktan yahut konsantreyi dökmekten kaçının.
Yağıı Hedeflemek: OK-151'i Hassasiyetle Uygulamak

OK-151'i püskürtme yöntemini kullanarak çarpıcı bir şekilde nasıl uygulayacağınız kötüda açıklanmıştır:

Test Spreyi (İsteğe bağlamlı): Mülevven veya duygulu yüzeyler bağırsakin, rastgele bir nitelik bozulmasına sebep olmadığından emin yürütmek sinein OK-151'i bayağı, göze çarpmayan bir alanda sınav etmeyi düşünün.
Vasıtasız Kılgı: Konsantre pas birikintileri derunin, sprey şalışverişesini yüzeyden 6-8 inç uzakta tutun ve vasıtasız etkilenen bölgeye püskürtün.
Yüzeyin Kaplaması: Tüm paslı alanların kaplandığından emin olarak hemayar ve iyi oranda OK-151 tabaka uygulayın. İhtiyaçlarınıza bentlı olarak püskürtme memesini rakik bir sis yahut henüz yoğun bir temizış derunin ayarlayın.
Reaksiyon Süresi: Üretici aracılığıyla tamlanan müddet süresince OK-151 çözümünün sihrini göstermesine cevaz verin. Reaksiyon süresi pasın şiddetine ilişkilı olarak değteamülebilir.
Yağıı Silahsızlandırmak: Pası öğürtlemek ve Ayıklamak

Reaksiyon süresi tamamlandıktan sonrasında:

Karıştırma (İsteğe Bağlamlı): İnatçı pas kucakin, çözeltinin beklemesine icazet verdikten sonrasında yüzeyi kolayçe çalkalamak ciğerin pek bir fırça kullanın. Bu inatçı pas parçkötüklarının gevşemesine yardımcı kabil.
İyice Durulayın: OK-151 lakırtııntılarını ve gevşemiş pas parçacıklarını bastırmak derunin bütün sahaı duru suyla pekçe durulayın.
Nötralizasyon (İsteğe Bağlı): Kabartma tozu çözeltisiyle veya ticari bir nötrleştiriciyle nötrleştirmenin gerekli olup olmadığını belirlemek kucakin SDS'ye yahut üreticinin talimatlarına bakın.
Kurutma: Elan bir araba kullanmadan veya saklamadan önce, hizmetlenmiş yüzeyin baştan aşağı kurumasını bekleyin.
Savaşın Ötesinde: Pas Önleme İpuçları

Boyama yahut şümul: Gelecekteki pas oluşumunu en aza indirmek midein temizlenmiş metal yüzeyi pas önleyici bir boya veya istila ile boyamayı veya kaplamayı düşünün.
Nem Denetlemeü: Maden nesneleri kabil evetğunca kuru ortamlarda saklayarak neme sunulan kalmayı en aza indirin.
Tertipli Hizmet: Metal yüzeyleri pas belirtileri açısından mazbut olarak inceleyin ve daha ziyade hasarı önlemek ciğerin derhal karışma edin.
OK-151 Spreyin Gücü: Pas Temizlemede Kullanışlı Bir Çözüm

OK-151 püskürtme yöntemi, çeşitli maden yüzeylerdeki pasla mücadelede hızlı ve dokunaklı bir kez sunar. Emniyetliğe öncelik vermeyi, üreticinin talimatlarını izleme etmeyi ve ürünü titiz bir şekilde uygulamayı ihmal etmeyin.

Report this page